Oslavy narozenin – soukromé akce

Prostory kavárny La Cravatta jsou vhodné pro uspořádání soukromých akcí a oslav narozenin. Komfortní kapacita kavárny s dětským koutkem je 30 osob. Jistě Vás potěší útulné designové prostředí, milá a ochotná obsluha, široká nabídka občerstvení a variabilní možnosti cateringu. Nazdobený raut bude pro Vaše hosty i vizuální zážitek. Není problém přinést svůj vlastní dort. Snažíme se vycházet vstříc Vašim potřebám.

Můžete vybírat i ze široké nabídky programů na oslavy narozenin – malování na obličej, kouzelnická show, balónková show, kouzelnický a balónkový workshop, tancování, hry a soutěže, bublinová show, mini-disco, zkrátka vše, co dětem jejich oslavu udělá nezapomenutelnou.

Oslavy narozenin pro děti mohou být i tematické, např. Spider-man, Elsa, Minnie, Mimoni, Minecraft, pirátská, kouzelnická a další oblíbené motivy.

Plně zásobený bar s širokým výběrem D.O.C.G. prosecca a originálními koktejly je Vám k dispozici. V nabídce máme prémiovou vietnamskou kávu z Da Lat.

Nabízíme kompletní zajištění prostor, výzdoby, cateringu a programu dle vašich potřeb. Oslavu si užijí děti i dospělí.

Poptávky a dotazy, prosíme, směřujte na info@lacravatta.cz. Do předmětu napište datum oslavy a orientační počet osob. Těšíme se na případné setkání! 🙂

Oslava narozenin Praha 8 – Libeň, Karlín