Oslavy narozenin – soukromé akce

Prostory La Cravatta jsou vhodné pro uspořádání soukromých akcí a oslav narozenin. Maximální komfortní kapactita je do 40 osob. Malé firemní večírky s degustací prosecca, nebo malý family day s programem, oslavy narozenin dětí i dospělých, pro všechny tyto události jsou Vám naše prostory plně k dispozici. Široká nabídka občerstvení a variabilní možnosti cateringu.

Oslavy narozenin pro děti mohou být tématické, např. Spider-man, Elza, Minnie, Mimoni, Minecraft, pirátská, kouzelnická a další oblíbené motivy. V ceně rezervace je i základní narozeninová výzdoba. Můžete si vybrat z široké nabídky občerstvení. Nazdobený raut bude pro Vaše hosty i vizuální zážitek. Není problém přinést svůj vlastní dort, případně jiné občerstvení, snažíme se vychzet vstříc Vašim potřebám. Pro děti připravíme slavnostně nazdobený stůl.

Programy na oslavy narozenin můžete u nás vybírat z široké nabídky – malování na obličej, kouzelnická show, balónková show, kouzelnický a balónkový workshop, tancování, hry a soutěže, bublinová show, zkrátka vše, co dětem jejich oslavu udělá nezapomenutelnou.

Ve večerních hodinách místo koutku může být další sezení s případným programem na pódiu, nebo taneční parket. Plně zásobený bar s širokým výběrem prosecco a originálními koktejly je Vám k dispozici. V nabídce máme prémiovou vietnamskou kávu z Da Lat.

Nabízíme kompletní zajištění prostor, cateringu a programu dle vašich potřeb a představ.

Praha 8 – Libeň, Karlín