Oslavy narozenin – soukromé akce

Prostory La Cravatta jsou vhodné pro uspořádání soukromých akcí a oslav narozenin. Komfortní kapacita je 30 osob. Malé firemní večírky s degustací prosecca, nebo malý family day s programem, oslavy narozenin dětí i dospělých, pro všechny tyto události jsou Vám naše útulné stylové prostory plně k dispozici. Milá a ochotná obsluha, široká nabídka občerstvení a variabilní možnosti cateringu. Kavárna s dětským koutkem podle Vašich představ.

Oslavy narozenin pro děti mohou být tématické, např. Spider-man, Elsa, Minnie, Mimoni, Minecraft, pirátská, kouzelnická a další oblíbené motivy. V ceně rezervace je i základní narozeninová výzdoba. Můžete si vybrat z široké nabídky občerstvení. Nazdobený raut bude pro Vaše hosty i vizuální zážitek. Není problém přinést svůj vlastní dort. Snažíme se vycházet vstříc Vašim potřebám.

Programy na oslavy narozenin můžete u nás vybírat z široké nabídky – malování na obličej, kouzelnická show, balónková show, kouzelnický a balónkový workshop, tancování, hry a soutěže, bublinová show, zkrátka vše, co dětem jejich oslavu udělá nezapomenutelnou.

Plně zásobený bar s širokým výběrem D.O.C.G prosecca a originálními koktejly je Vám k dispozici. V nabídce máme prémiovou vietnamskou kávu z Da Lat.

Nabízíme kompletní zajištění prostor, výzdoby, cateringu a programu dle vašich potřeb a představ. Oslavy u nás si užijí dospělí stejně jako děti.

Poptávky a dotazy, prosíme, směřujte na info@lacravatta.cz. Do předmětu napište datum oslavy a orientační počet osob. Těšíme se na setkání! 🙂

Oslava narozenin Praha 8 – Libeň, Karlín