Oslavy narozenin – soukromé akce

Prostory La Cravatta jsou vhodné pro uspořádání soukromých akcí a oslav narozenin. Maximální komfortní kapactita je do 50 osob. Malé firemní večírky s degustací prosecca, nebo malý family day s programem, oslavy narozenin dětí i dospělých, pro všechny tyto události jsou Vám naše prostory plně k dispozici. Široká nabídka občerstvení a variabilní možnosti cateringu.

Oslavy narozenin mohou být tématické, např. Spider-man, Elza, Minnie, Mimoni, Minecraft, pirátská, kouzelnická a další oblíbené motivy. V ceně rezervace je i základní nazdobení prostor. Můžete si vybrat z několika balíčků občerstvení, nebo můžeme občerstvení přizpůsobit Vašim představám a potřebám. Není problém přinést svůj vlastní dort, případně jiné občerstvení, snažíme se vychzet vstříc Vašim potřebám. Pro menší děti může být připraven větší dětský koutek, pro větší děti nazdobený slavnostní dlouhý stůl.

Programy na oslavy narozenin můžete u nás vybírat z široké nabídky – malování na obličej, kouzelnická show, balónková show, kouzelnický a balónkový workshop, tancování, hry a soutěže, bublinová show, zkrátka vše, co dětem jejich oslavu udělá nezapomenutelnou.

Ve večerních hodinách místo koutku může být další sezení s případným programem na pódiu, nebo taneční parket. Plně zásobený bar s širokým výběrem prosecco a originálními koktejly je Vám plně k dispozici. V nabídce máme prémiovou vietnamskou kávu z Da Lat. Ochutnat můžete kvalitní italské uzeniny a sýry, případně i likéry a destiláty.

Nabízíme kompletní zajištění prostor, občerstvení, programu dle vašich potřeb a představ.

Praha 8 – Libeň, Karlín